Hafriyat Taşıyan Araçlar Uydudan Takip Edilecek

Ordu’da Hafriyat Taşıyan Araçlar Uydudan Takip Edilecek

Ordu’da Hafriyat Taşıyan Araçlar Uydudan Takip Edilecek

Ordu Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Daire Başkanlığı, 2015 yılından itibaren hafriyat taşıyan araçlara uydu takip cihazı takma zorunluluğu getirdi..

Ordu Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Daire Başkanlığı, hafriyat taşıyan araçlara 2015 yılından itibaren uydu takip sistemi takma zorunluluğu getirildi. Hafriyat döküm sahaları dışında hafriyat dökmenin önüne geçmek amacıyla başlatılacak uygulamada belediyenin belirlediği yerler dışındaki alanlara döküm yapanlar 42 bin lira ile 126 bin lira arasında ceza ödemek zorunda kalacak.
Konuya ilişkin açıklamalarda bulunan Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, söz konusu uygulamanın çevreyi korumak adına başlatılacağını,  2015 yılından itibaren hafriyat taşıma izin belgesi olmayan, taşıma izin belgesini yenilemeyen ve uydu takip sistemine geçmeyen araçlara da belirli yaptırımlar uygulanacağını belirtti.
Vatandaşları cezaya maruz kalmamaları için uyardıklarını da belirten Yılmaz, araçlara uydu takip cihazlarının ücretsiz olarak takılacağını da söyledi.

HAFRİYAT ve YIKIM İLE İLĞİLİ NE İŞİNİZ VAR İSE

Ofis Tel : ( 0312 ) 482 05 09 / ankara / Faks : ( 0312 ) 480 65 02

E mail :ascanlar.tc@hotmail.com

Gsm : ( 0532 ) 407 77 57

ASCANLAR YIKIM HAFRİYAT FİRMASI : Firmamız İnşaat Sektörünün En Önemli Alanlarından Olan

Her Türlü Bina Yıkımı, İnşaat Yıkımları, Temel Kazısı Hafriyat İşleri, Alt yapı işleri,

Ankara Kum Ocakları ‘ndan İnşaat kumu,   Ankara Taş Ocakları ‘ndan Mıcır, Kırma taş,

Dolgu Malzemesi, Satışı Yapmaktadır… }