Kamu İhale Kanunu

Kamu İhale Kanunu

ASCANLAR  YIKIM

Gsm Cep 🙁 0532 ) 407 77 57

Ofis Telefon : ( 0312 ) 482 05 09  /.. Ankara ® Caner  ../ Ofis faks : ( 0312 ) 480 65 02

İŞİNİZLE İLĞLİ EN UYGUN EKONOMİK FİYAT FİRMAMIZDAN ALINIR.

HER HÜRLÜ BİNA YIKIM İŞLERİNİZ VE TÜM HURDA MALZEMELRİNİZ İÇİN FİYAT  İSTEYEBİLİRSİNİZ.

 

HER TÜRLÜ

BİNA YIKIM SÖKÜM KIRM İŞLERİ YAPILIR,

ENKAZ HURDA MALZEME KARŞILIĞI YIKIM İŞİ YAPILIR,

HER TÜRLÜ İÇ MEKANDA YIKIM SÖKÜM KIRIM İŞİ YAPILIR

ENKAZ MALZEMELERİNİZ DEĞERİNDE ALINIR, SIVA SÖKÜMÜ

DUVAR YIKIMI – BETON KIRIMI – ŞAP KIRIMI – FAYANS KIRIMI

MOLOZ NAKLİYE İŞLERİNİZ İÇİN ARIYABİLİRSİNİZ

Gsm Cep : ( 0532 ) 40 777 57   

YIKIMCI CANER

Kamu İhale Kanunu değişiyor

TBMM Genel Kurulu’nda Kamu İhale Kanunu’nda değişiklik öngören teklifin geneli üzerinde görüşmeler tamamlandı.

 

01.11.2012

TBMM (AA) – Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar, Kamu İhale Kanunu’nda yapılacak değişiklikle hakkında kovuşturma açılanların yine ihale dışında bırakılacağını, ancak teminatlarının kendilerine geri verileceğini söyledi.
Hükümet adına söz alan Erdoğan Bayraktar, teklifle getirilen düzenlemenin geriye dönük özelliğinin olmadığını ifade etti.
Savcılar tarafından yapılan soruşturmalarda vatandaş bakımından gizlilik esası olduğunu belirten Bayraktar, ”Vatandaşı rencide etmemek bakımından esastır. Eğer tüccar ise onun piyasadaki kredisini sarsmamak bakımından esastır. Bir çok gizli soruşturma yapılmaktadır. Bu soruşturmadan müteahhitler, firmalar ve ortakların haberleri olmamaktadır. Haberi olmadan ihaleye girdiğinde teminatı yanıyor ve ihale dışı bırakılıyor” diye konuştu.
Bakan Bayraktar, hakkında kovuşturma açılanların yine ihale dışında bırakılacağını, ancak teminatlarının kendilerine geri verileceğini kaydetti. Bayraktar, getirdikleri yeni düzenlemeyle aslında ihalelere daha fazla şeffaflık kazandıracaklarını ve ihaleye katılımı artıracaklarını söyledi.
TOKİ ile ilgili eleştirilere yanıt veren Bayraktar, şimdiye kadar TOKİ hakkında açılmış ne bir soruşturma ne bir dava olduğunu belirtti.
Bayraktar, şöyle devam etti:
”Biz, babamızın malından bin kat daha fazla dikkat ederiz devletin malına. Devletin malı namustur. Bunu namusu gibi koruyamayanlara yazıklar olsun. Biz doğru konuşuruz, yaptığımız işi doğru yaparız. Bizim aldığımız terbiye, eğitim budur. Milletle kavga yapmayın. Biz milletin dediğini yapıyoruz. Birilerinin kutsal değerlerinin arkasına saklanıp taş atmak olmaz. Bunu çocuklar yapar. Çok iş yaptık. 200 milyar dolar yatırım yapıldı. Biz vatanımızı seviyoruz. Türkiye’yi 3 kat büyüttük, önümüzdeki süreçte 5 kat daha büyüteceğiz.”

     -”Kıskanmayın, çalışın sizin de olsun”-

Afet Riski Altındaki Alanların Dönüştürülmesi Yasası’nın Türkiye için elzem olduğunu vurgulayan Bayraktar, ”Biz istiyoruz ki modern ülkelerin yaptığı gibi biz de evlerimizi modern hale getirelim. Japonya, Amerika afetlerin ardından bir senede geçici konut yapamıyor. Biz 10 ayda kalıcı konut yapıyoruz. Bizi takdir edin oylarınız artar çünkü millet bizi seviyor. Bize oy veriyor. Kıskanmayın, çalışın sizin de olsun. Çalışın siz de gelin iktidara. 10 senedir iktidardayız, oylarımız artıyor. Bir 10 sene daha iktidarda olacağız. Dünyada önemli aktör olacağız” dedi.
Milletvekillerinin sorularını yanıtlayan Bayraktar, yasanın yürürlük tarihinden sonra geçerlik kazanacağını, bu nedenle yasadan kimlerin istifade edip etmeyeceği şeklinde bir durumun olmadığını söyledi.
TOKİ binalarının renklerinin nasıl belirlendiğine ilişkin bir soru üzerine Bayraktar, binaların renklerinin daha çok şehir plancıları ve mimarlar tarafından yapılan çalışma sonucu belirlendiğini belirterek, ”Renk işi tartışılır. Renkler konusunda net bir şey söyleyemeyeceğim” diye konuştu.
İhale duyurularının internet sitesinde bir saniye durup sonra kaldırıldığına ilişkin bir soru üzerine Bakan Bayraktar, bunun suç olduğunu ve böyle bir durum varsa ihbar edilmesi gerektiğini sözlerine ekledi.

 

ankara yıkım, ankara yıkımcı 0312 482 05 09, ankara yıkımcılar, ankara yıkım firmaları, ankara enkaz satın alanlar, ankara enkaz, ankara enkazcı, ankara enkazcılar, ankara gecekondu enkazı alanlar, bina yıkım firmaları, ankara inşaat yıkım firması, Akyurt yıkımcılar enkazcılar yıkım firmaları, Altındağ yıkımcılar enkazcılar yıkım firmaları, Ayaş yıkımcılar enkazcılar yıkım firmaları, Bala yıkımcılar enkazcılar yıkım firmaları, Çankaya yıkımcılar enkazcılar yıkım firmaları, Ankara Bina yıkım işleri yapanlar | Yıkım işleri yapan firmalar | Yıkım Firmaları | Yıkım enkazcı | bina yıkım, bina yıkımları, ankara yıkımcısı ankara yıkım işleri, Çubuk yıkımcılar enkazcılar yıkım firmaları, Elmadağ yıkımcılar enkazcılar yıkım firmaları, Yıkımcılar Ankara, Yıkım, Yıkımcı, enkazcı Yıkım, Ankara Yıkımcı Yıkım Firmaları, 0312 482 05 09, Yıkımcılık | yıkımlar | yıkım enkaz, Etimesgut yıkımcılar enkazcılar yıkım firmaları, Gölbaşı yıkımcılar enkazcılar yıkım firmaları, Hurda Karşılığı Yıkım İşleri, Kalecik yıkımcılar enkazcılar yıkım firmaları, Kazan yıkımcılar enkazcılar yıkım firmaları, Keçiören yıkımcılar enkazcılar yıkım firmaları, Mamak, Pursaklar, Sincan yıkımcılar enkazcılar yıkım firmaları, Yenimahalle yıkımcılar enkazcılar yıkım firmaları, Beypazarı yıkımcılar enkazcılar yıkım firmaları, Çamlıdere yıkımcılar enkazcılar yıkım firmaları, Evren yıkımcılar enkazcılar yıkım firmaları, Güdül yıkımcılar enkazcılar yıkım firmaları, Haymana yıkımcılar enkazcılar yıkım firmaları, Kızılcahamam yıkımcılar enkazcılar yıkım firmaları, Nallıhan yıkımcılar enkazcılar yıkım firmaları, Polatlı yıkımcılar enkazcılar yıkım firmaları, Şereflikoçhisar yıkımcılar enkazcılar yıkım firmaları, bina yıkımı, insat yıkımı, okul yıkımı, Bina Enkaz alanlar,